Metóda párovania farebných ponožiek pre mužov

- Feb 26, 2020-

Ak chcete byť módnym človekom, máte dostatok obočia, obočia, rohov a rohov. V zime je veľmi dôležité spojiť si ponožky. Okrem nedávno populárneho spôsobu nosenia orezaných nohavíc majú ponožky stále viac príležitostí ukázať svoje tváre! Máte stále voľné a žltkasté ponožky? Uvažovali ste už niekedy o tom, že ponožky zodpovedajú vášmu oblečeniu? Teraz sa postupne zbavíte iba čiernych ponožiek a bielych ponožiek Svet!

color socks man

Krok jedna:

Vyberte si ponožky v rovnakej farbe ako nohavice. Či už je to trochu ľahšie alebo trochu tmavšie, sivé nohavice sú kombinované so svetlo šedou alebo uhlíkovou šedou. Ak sú neúmyselne exponované, vyzerajú elegantnejšie ako biele ponožky a čierne ponožky.


Druhý krok:

Vymeňte materiál. V skutočnosti je veľmi dôležité, aby ponožky mali zmysel pre módu. Po výbere pančuchového tovaru s harmonickým odtieňom môžete tiež začať pridávať hrubý pletací materiál, aby bola hmotnosť ponožiek ťažšia, ale pri výbere pančuchového tovaru by ste mali venovať osobitnú pozornosť. Zladenie nohavíc by malo byť drsné jednotlivé výrobky, ako je trieslovina, koža, tvíd atď.


Tretí krok:

Pridajte viac konzervatívnych vzorov, ako sú pruhy, puntíky alebo krúžky do školského štýlu. Pre tých, ktorí sa obávajú vysokého profilu, si spodná farba môže zvoliť bezpečnejší modrý, sivý a iný koordinovaný farebný systém, ktorý sa ľahšie porovnáva s nohavicami.


Štvrtý krok:

Urobte odvážny prvý krok a obliekajte si jasné a svetlé ponožky. Od prvého kroku k tomuto bodu si môžete odvážne vyskúšať svetlé farby, ako sú žltá, ružová, oranžová, červená a ďalšie farebné systémy, najmä ich jednoduchý spôsob nosenia. Takéto svetlé ponožky môžu vylepšiť celkový tvar zvýraznenia.


Piaty krok:

Nechajte ponožky stať sa kľúčom na nosenie a zápas, úplne vtelte na ulici oblečenie a zápas muža. Na základe systému jasných farieb s divokým totemom, amébou, geometrickým spojením alebo kresleným vzorom. Či už má na sebe oblek, módny oblek, ako je taliansky pouličný fotograf Pitti Umono, alebo pouličný skateboardista s malými japonskými prvkami, ponožky skutočne veľmi prispievajú k celkovému opotrebeniu.


V tomto okamihu ste začali ignorovať oči konzervatívnej verejnosti a veselo si vyberať svoje obľúbené ponožky. Nie je to však len tak, aby sme si nasadili nápadné ponožky, ale tiež aby sme zistili stopu pavúka z celkového tvaru, aby sa zhodoval. Noste červený kožušinový klobúk s červenými pruhovanými ponožkami. Šatka vo vrecku obleku je ružová améba. Môžete si tiež vybrať štýl s ružovou ako základ, alebo košeľa je prúžkovaná. Ponožky by sa mali spájať so silnými pruhmi.