Ako si vybrať detské ponožky?

- Aug 26, 2019-

Funkcia regulácie telesnej teploty dieťaťa ešte nie je úplne vyvinutá, funkcia rozptylu tepla je veľká a funkcia produkcie tepla je zlá. Ak je okolitá teplota mierne nižšia, bude zlý dolný pohyb končatín dieťaťa zlý, chodidlá sa ochladia a je ľahké sa chytiť za studena. Ako dieťa rastie, zvyšuje sa činnosť dolných končatín, malé chodidlá sú turbulentné a ľahko sa poškodia. Poškodenie môžu znížiť ponožky. Okrem toho je pokožka dieťaťa jemná, ak vystavenie škodlivým látkam zvýši pravdepodobnosť infekcie, môže mať ochrannú úlohu ponožky.

Ako si teda kupujete ponožky pre svoje dieťa?

1. Protišmykové ponožky : Podrážka ponožiek má mäkkú gumovú grafiku, ktorá môže zabrániť behu dieťaťa pri behu. Je dôležité si uvedomiť, že protišmykové ponožky sa nosia zvonku a nemali by sa nosiť vo vnútri topánok.

2, tenké bavlnené ponožky : vhodné pre detské nosenie v lete, najlepšia farba nie je príliš hlboká. Nemôžete používať nepriedušné nylonové ponožky a ponožky, ktoré používajú drogy na dezodoráciu a dezodorizáciu.

3, 100% bavlnené ponožky : vhodné na jarné a jesenné oblečenie. Najlepšie je používať 100% bavlnené ponožky.

4, vlnené ponožky : vhodné na zimné nosenie, ponožky by mali mať určitú elasticitu, hlavnými zložkami by mala byť vlna a bavlna. Nevyberajte si vysoko elastické akrylové ponožky, ktoré nie sú priedušné.

Venujte pozornosť textúre a veľkosti ponožiek. Detské ponožky sú vyrobené z bavlny. Noste pre svoje dieťa nylonové ponožky, pretože silonové ponožky nie sú priedušné a chodidlá vášho dieťaťa sú spotené, čo je pre športovcov extrémne náchylné. Veľkosť ponožiek by mala byť tiež fit, príliš veľká na to, aby nasledovala chodidlá, a malá bude mať vplyv na vývoj chodidiel. Preto, ak sú ponožky opotrebované, mali by sa včas vymeniť.

Nevšímajte si ľahkosti vo vnútri ponožiek. Kúpite si ponožky späť a otočte ich, odrežte všetku niť vo vnútri, aby ste zabránili skrúteniu prstov na nohách a dokonca aj nekróze.

Dieťa nemá členky a teľatá sú veľmi krátke a silné, takže ponožky by nemali byť príliš dlhé. Tesnosť ponožiek by mala byť široká a tesnosť by mala byť mierna.

Pri výbere ponožiek by ste si mali zvoliť ponožky, ktoré sú pevné a pevné, a ponožky na spodku ponožiek sú silné, takže sa ľahko nosí a nie je ľahké ich rozbiť.

Ponožky by sa mali zvoliť tak, aby boli o niečo väčšie, aby zostal priestor pre rastúce nohy dieťaťa.

Ponožky si môžete kúpiť viac, farba je čo najjednoduchšia a dá sa ľahko porovnávať.

baby socks